
€1,009.18
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 75.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00 ('00-01) / STD ('02-04)mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564218377 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 132,00mm |
| Lengte verpakking | 155,00mm |
| Gewicht verpakking | 342.00g |
| Verpakking Breedte | 147,00mm |
| Boring - Standaard | 74.00 ('00-01) / 75.00 ('02-04)mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Diameter zuigerpengat | 17.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-MCJ-000 |
| Piston Ring Part # | JE-XG7500 |
| Piston Pin Part # | JE-669-1650-14-TTC |
| Circlip Part # | JE-669-050-MW |