| Gewicht | 0.332 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.6:1 |
| Volume koepel | 7.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3307 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036094 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |