| Gewicht | 0.32 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -4.5 FTcc |
| Hoofdvolume | 9.0:1 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3307 |
| Lengte stang | 134.40mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 77.40mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564214959 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |