| Gewicht | 0.284 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.3:1 |
| Volume koepel | -8.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3209 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037527 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 141,00mm |
| Lengte verpakking | 267,00mm |
| Gewicht verpakking | 1916.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |