| Gewicht | 0.205 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 73.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 26.10mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.20-mm |
| Volume koepel | -15.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-2874 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037466 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |