| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.6:1 |
| Dekruimte | 1.00mm |
| Volume koepel | 6.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3543 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042972 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |