| Gewicht | 0.336 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.755in |
| Boring - Overmaat | +.005in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.3:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1589cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564026811 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 362,00mm |
| Lengte verpakking | 358,00mm |
| Gewicht verpakking | 1316.00g |
| Verpakking Breedte | 532,00mm |