
€493.01
| Gewicht | 0.379 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.508in |
| Boring - Overmaat | +.010in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1345cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564027245 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 289,00mm |
| Gewicht verpakking | 1332.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |