
€493.01
| Gewicht | 0.393 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.498in |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1340cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564027368 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 271,00mm |
| Gewicht verpakking | 1362.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |