| Gewicht | 0.362 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.005in |
| Boring - Overmaat | 0.005in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1807cc |
| Type rok | R |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564218094 |
| Afbeelding Info | These images are actual |