
€1,096.61
| Gewicht | 0.238 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1340cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216960 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 272,00mm |
| Gewicht verpakking | 1326.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |