| Hoogte blok | 9.240in |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.005in |
| Boring - Overmaat | .005 LS2in |
| Compressie Hoogte | 1.115in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.8:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | LS 12 DEG/15 DEG COMBO VR |
| Verplaatsing | 403ci |
| Volume koepel | -12.5cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4000-7 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564034274 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |