| Gewicht | 0.385 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 31.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -8.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3642 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047182 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 183,00mm |
| Lengte verpakking | 328,00mm |
| Gewicht verpakking | 4494.00g |
| Verpakking Breedte | 355,00mm |