
€2,003.98
| Boring - Werkelijk | 92.50mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Compressie Hoogte | 31.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -0.5cc |
| Hoofdvolume | 10.0:1 |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3642 |
| Lengte stang | 152.75mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 86.70mm |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |