| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 0.80-mm |
| Volume koepel | -5.6cc |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 272,00mm |
| Gewicht verpakking | 2232.00g |
| Verpakking Breedte | 153,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.50mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3445 |
| Merk | JE |