| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 79.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 28.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Dekruimte | 0.60-mm |
| Volume koepel | -5.9cc |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 274,00mm |
| Gewicht verpakking | 1822.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3130 |
| Merk | JE |