| Gewicht | 0.347 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 31.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Dekruimte | 0.10-mm |
| Volume koepel | 8.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3465 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564043207 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |