| Gewicht | 0.9 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 0.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.500in |
| Boring - Overmaat | .250in |
| Compressie Hoogte | 1.795in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0 @ 174cc |
| Verplaatsing | 528ci |
| Volume koepel | 62.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 1.031in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4500-5 |
| Lengte stang | 6.860in |
| Beroerte | 4.150in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031761 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |