| Gewicht | 0.317 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.20mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -12.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3268 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564431332 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 179,00mm |
| Lengte verpakking | 339,00mm |
| Gewicht verpakking | 3814.00g |
| Verpakking Breedte | 334,00mm |
| Merk | JE |