
€2,061.11
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83,00mm |
| Boring - Overmaat | 1,00mm |
| Compressie Hoogte | 30,50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Volume koepel | -13,2cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1001-3268 |
| Beroerte | 100.00mm |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |