| Gewicht | 0.334 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Compressie Hoogte | 31.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.10-mm |
| Volume koepel | -21.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1006-3307 |
| Lengte stang | 145.00mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 89.60mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564214515 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 182,00mm |
| Lengte verpakking | 330,00mm |
| Gewicht verpakking | 4074.00g |
| Verpakking Breedte | 353,00mm |