| Gewicht | 0.337 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 31.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.10-mm |
| Volume koepel | -22.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1006-3327 |
| Lengte stang | 145.00mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 89.60mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564214522 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 181,00mm |
| Lengte verpakking | 334,00mm |
| Gewicht verpakking | 3954.00g |
| Verpakking Breedte | 332,00mm |