| Gewicht | 0.654 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.780in |
| Boring - Werkelijk | 4.280in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.645in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.9 @ 124cc |
| Cilinderkop | Open Chamber |
| Verplaatsing | 460ci |
| Volume koepel | 47.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4280-5 |
| Lengte stang | 6.135in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564043450 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |