| Gewicht | 0.578 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 10.195in |
| Boring - Werkelijk | 4.610in |
| Boring - Overmaat | .010in |
| Compressie Hoogte | 1.120in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.5 @ 77cc |
| Cilinderkop | Big Chief 12 DEG/14 DEG |
| Verplaatsing | 634ci |
| Volume koepel | -7.3cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | JG7708-4610-5 |
| Lengte stang | 6.700in |
| Beroerte | 4.750in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040794 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |