| Gewicht | 0.356 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 10.078in |
| Boring - Werkelijk | 3.572in |
| Boring - Overmaat | .020in |
| Compressie Hoogte | 1.320in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 @ 50cc |
| Cilinderkop | Modular 4.6L 3V |
| Verplaatsing | 334ci |
| Volume koepel | -8.4cc |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Aanbevolen ringset | JG3208-3571-0 |
| Lengte stang | 6.657in |
| Beroerte | 4.165in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564032836 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |