| Gewicht | 0.626 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 10.300in |
| Boring - Werkelijk | 4.440in |
| Boring - Overmaat | .080in |
| Compressie Hoogte | 1.545in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.6 @ 94cc |
| Cilinderkop | 429 Super Cobra Jet |
| Verplaatsing | 532ci |
| Volume koepel | -39.0cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 1.040in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4440-5 |
| Lengte stang | 6.600in |
| Beroerte | 4.300in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033956 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |