| Gewicht | 0.714 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 10.690in |
| Boring - Werkelijk | 4.350in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.858in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.8 @ 90cc |
| Cilinderkop | 440 Wedge |
| Verplaatsing | 493ci |
| Volume koepel | -28.9cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4350-5 |
| Lengte stang | 6.766in |
| Beroerte | 4.150in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047373 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |