| Gewicht | 0.569 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 10.150in |
| Boring - Werkelijk | 4.250in |
| Boring - Overmaat | .017in |
| Compressie Hoogte | 1.670in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5 @ 88cc |
| Cilinderkop | 427/428 FE |
| Verplaatsing | 451ci |
| Volume koepel | 2.5cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.975in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4250-5 |
| Lengte stang | 6.490in |
| Beroerte | 3.980in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044570 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |