
€1,303.15
| Gewicht | 0.448 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.135in |
| Boring - Overmaat | .010in |
| Compressie Hoogte | 1.100in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.6 @ 58cc |
| Cilinderkop | Brodix -12 15deg |
| Verplaatsing | 408ci |
| Volume koepel | 3.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4135-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.800in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564035547 |
| Type gebouw | Build on Demand |