| Gewicht | 0.345 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.932in |
| Boring - Werkelijk | 3.622in |
| Boring - Overmaat | .070in |
| Compressie Hoogte | 1.200in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 @ 50cc |
| Cilinderkop | Modular 4.6L 3V |
| Verplaatsing | 309ci |
| Volume koepel | -16.2cc |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Aanbevolen ringset | JG1008-3622 |
| Lengte stang | 5.850in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033079 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |