| Gewicht | 0.654 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 10.300in |
| Boring - Werkelijk | 4.390in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.770in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.9 @ 94cc |
| Cilinderkop | 429 Super Cobra Jet |
| Verplaatsing | 466ci |
| Volume koepel | -3.0cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 1.040in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4390-5 |
| Lengte stang | 6.605in |
| Beroerte | 3.850in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040862 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |