| Gewicht | 0.463 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.480in |
| Boring - Werkelijk | 4.135in |
| Boring - Overmaat | .010in |
| Compressie Hoogte | 1.230in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.8 @ 64cc |
| Cilinderkop | Small Block Ford 20 DEG |
| Verplaatsing | 440ci |
| Volume koepel | -30.0cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4135-5 |
| Lengte stang | 6.200in |
| Beroerte | 4.100in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033604 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |