| Gewicht | 0.443 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.010in |
| Boring - Overmaat | .010in |
| Compressie Hoogte | 1.250in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0 @ 76cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 23deg |
| Verplaatsing | 353ci |
| Volume koepel | 13.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4010-0 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.500in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030856 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |