| Gewicht | 0.441 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.200in |
| Boring - Werkelijk | 4.135in |
| Boring - Overmaat | .010in |
| Compressie Hoogte | 1.100in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.2 @ 64cc |
| Cilinderkop | Small Block Ford 20 DEG |
| Verplaatsing | 365ci |
| Volume koepel | 6.5cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4135-5 |
| Lengte stang | 5.400in |
| Beroerte | 3.400in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031358 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |