| Gewicht | 0.541 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.510in |
| Boring - Werkelijk | 3.820in |
| Boring - Overmaat | .020in |
| Compressie Hoogte | 1.850in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5 @ 48cc |
| Verplaatsing | 234ci |
| Volume koepel | -29.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 0.940in |
| Aanbevolen ringset | J100F6-3820-5 |
| Lengte stang | 5.960in |
| Beroerte | 3.400in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033857 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |