
€12.00
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Chrome Silicon |
| Maximale pin diameter | 0.866in |
| Maximale pin diameter Alt | 222250mm |
| Minimum pin diameter | 0.875in |
| Minimum pin diameter Alt | 219964mm |
| Dikte | 0.866in |
| pa_type | Hook Wire Lock |
| Merk | JE |