
€420.21
| Gewicht | 0.344 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.85mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.6:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | 0.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3268 |
| Merk | JE |