
€650.54
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Zuigerpen Diameter | 24.00mm |
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Compressie Hoogte | 33.93mm |
| Volume koepel | 0.913cc |
| Lengte stang | 143.75mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Hoogte verpakking | 141,00mm |
| Lengte verpakking | 272,00mm |
| Gewicht verpakking | 1880.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |
| Merk | JE |