| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Maximale pin diameter | 0.896in |
| Maximale pin diameter Alt | 240030mm |
| Minimum pin diameter | 0.945in |
| Minimum pin diameter Alt | 227584mm |
| Dikte | 0.896in |
| pa_type | Spiro Lock |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564006585 |
| Afbeelding Info | These images are representative |