| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Maximale pin diameter | .073in |
| Maximale pin diameter Alt | 240030mm |
| Minimum pin diameter | 0.945in |
| Minimum pin diameter Alt | 227584mm |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564006202 |
| Afbeelding Info | These images are representative |