
€293.56
| Gewicht | 0.316 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.80mm |
| Compressie Hoogte | 30.20mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.7:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.05-mm |
| Volume koepel | 9.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3287 |
| Merk | JE |