| Gewicht | 0.29 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.70mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.45mm |
| Volume koepel | -15.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3268 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045683 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |