| Gewicht | 0.353 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 39.65mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.65mm |
| Volume koepel | -13.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3307 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046673 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 270,00mm |
| Gewicht verpakking | 2278.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |