| Gewicht | 0.282 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 28.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -7.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1005-3268 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037572 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 181,00mm |
| Lengte verpakking | 339,00mm |
| Gewicht verpakking | 3048.00g |
| Verpakking Breedte | 333,00mm |