| Gewicht | 0.373 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 94.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.60mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.50mm |
| Volume koepel | -23.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3701 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037787 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 270,00mm |
| Gewicht verpakking | 2358.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |