| Gewicht | 0.409 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 94.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.60mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Dekruimte | 0.50mm |
| Volume koepel | 5.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3701 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031747 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 277,00mm |
| Gewicht verpakking | 2442.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |