
€1,090.59
| Gewicht | 0.198 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 72.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 26.77mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.8:1 |
| Dekruimte | 0.33-mm |
| Volume koepel | -19.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Ringset inbegrepen | XC7200 |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 270,00mm |
| Gewicht verpakking | 1510.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |