
€351.88
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.75mm |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Compressie Hoogte | 29.39mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -8.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1001-3268 |
| Serie | Ultra Series |
| Beroerte | 92.80mm |
| Merk | JE |