
€351.88
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 82.75mm |
| Build Type | Build to Stock |
| Compression Height | 29.39mm |
| Compression Ratio - Actual | 9.5:1 |
| Dome Volume | -8.1cc |
| Piston Pin Diameter | 23.00mm |
| Ring Set Included | UX1001-3268 |
| Series | Ultra Series |
| Stroke | 92.80mm |
| Brand | JE |