
€118.20
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.175in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 106.03mm |
| Coating | IP (CrN-Soft) |
| Dossier Fit | NO |
| Type materiaal | Carbon Steel |
| Radiale breedte | 0.126in |
| Vorm | Bar BCut Ntral |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |